Start

Statystyki odwiedzin

stat4u

JuniorSport

II miejsce dziewczyn w Borku Wlkp.
Wpisany przez Łukasz Ryba   

W środę 7 lutego odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.

Udział wzięły cztery drużyny: SP Borek Wielkopolski, dwie drużyny z SP Pogorzela i SP Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały dwa mecze i jeden przegrały: zwycięstwa z SP Pogorzela I – 6:3, z SP Pogorzela II – 9:0 oraz przegrana z Borkiem Wlkp. 4:9.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce – SP Borek Wlkp., II miejsce – SP Rozdrażew, III miejsce – SP Pogorzela I, IV – miejsce SP Pogorzela II.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Bartkowiak Magdalena, Jakubek Anita, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Olszewska Dorota, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Szczur Anna, Bochna Małgorzata, Gniazdowska Wiktoria i Brown Jennifer.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak

 
ZWYCIĘSTWO DZIEWCZYN W BORKU WIELKOPOLSKIM W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ ROCZNIKA 2006 i młodsze
Wpisany przez Łukasz Ryba   

W czwartek 14 grudnia odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.

Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, dwie drużyny z SP Pogorzela i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały dwa mecze i jeden zremisowały: remis z SP Pogorzela I- 3:3, zwycięstwo z SP Pogorzela II- 16:1 oraz z Borkiem Wlkp. 3:2 .

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- UKS Rozdrażew, II miejsce ZSP Borek Wlkp., III miejsce SP Pogorzela I, IV miejsce SP Pogorzela II.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Bartkowiak Magdalena, Jakubek Anita, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Olszewska Dorota, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Ratajczak Daria, Szczur Anna, Bochna Małgorzata, Gniazdowska Wiktoria i Brown Jennifer.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak

Poprawiony: środa, 20 grudnia 2017 17:28
 
DZIEWCZYNY PIERWSZE W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ ROCZNIKA 2005 i młodsze
Wpisany przez Łukasz Ryba   

W poniedziałek 27 listopada odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2005 i młodsze.
Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, SP 1 Koźmin Wlkp., SP Kobylin, i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze: z Kobylinem 7:5, z SP 1 Koźmin Wlkp. 8:3 oraz z Borkiem Wlkp. 19:2 uzyskując pierwsze miejsce.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce - UKS Rozdrażew, II miejsce SP Kobylin, III miejsce SP 1 Koźmin Wlkp., IV miejsce ZSP Borek Wlkp.

Najlepszą bramkarką turnieju została Aleksandra Wójcik z klasy VI.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Szczur Anna, Gniazdowska Wiktoria, Dąbrowska Agata, Kowalska Wiktoria, Wójcik Aleksandra, Kordus Marta, Kowalczyk Magdalena, Frąckowiak Zuzanna .

Gratulujemy sukcesu.

Paweł Augustyniak

Poprawiony: wtorek, 28 listopada 2017 16:40
 
Dziewczyny drugie w turnieju piłki ręcznej
Wpisany przez Łukasz Ryba   

W poniedziałek 13 listopada odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.
Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, SP Mokronos, SP Kobylin, i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny uległy drużynie z Kobylina 5:13, natomiast wygrały z Borkiem Wlkp. 8:6 oraz z SP Mokronos 6:5 uzyskując ostatecznie drugie miejsce.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- SP Kobylin, II miejsce UKS Rozdrażew, III miejsce SP Mokronos, IV miejsce ZSP Borek Wlkp.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Bartkowiak Magdalena, Jakubek Anita, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Olszewska Dorota, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Ratajczak Daria, Szczur Anna, Bochna Małgorzata, Gniazdowska Wiktoria i Brown Jennifer.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak

Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 15:11
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 17

Sponsor klubu

www.max-pol.com.pl/

Działalność klubu wspiera

© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting