Start

Statystyki odwiedzin

stat4u

Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci
Wpisany przez Łukasz Ryba   

Dnia 15 lutego 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci ( dziewczęta rocznik 2006 i młodsze ) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( dziewczęta rocznik 2003- 2005 ). W rezultacie młodsze dziewczęta zajęły III miejsce a starsze I miejsce i awansowały do Finału Rejonu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

 

  • Młodsze dziewczęta : Kamila Patalas, Oliwia Waliszewska, Marcelina Pawlak, Wiktoria Gniazdowska, Dorota Olszewska, Julia Talarczyk, Agata Motyl, Anita Jakubek, Daria Ratajczak, Anna Szczur, Sandra Ulatowska, Marcelina Mądra, Marcelina Zagrodnicka, Zuzanna Wolniak i Jenifer Brown.
  • Starsze dziewczęta : Aleksandra Gniazdowska, Angelika Grześkowiak, Julia Gasik, Ewa Piaszczyńska, Oliwia Skrzypczak, Amelia Kołodziejska, Dagmara Dzikowska, Gabriela Biernacka, Dominika Jarocka, Kinga Snadna, Aleksandra Wójcik, Marta Kordus, Wiktoria Guźniczak oraz Martyna Dąbrowska.

 

Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Agnieszka Kołodziejska i Waldemar Filipiak

Poprawiony: poniedziałek, 18 lutego 2019 14:56
 
© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting