Start

Statystyki odwiedzin

stat4u

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ Z OKAZJI 13-LECIA DZIAŁALNOŚCI UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „DOLIWA” ROZDRAŻEW
Wpisany przez Łukasz Ryba   

W dniu 7 kwietnia 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej                                z okazji 13-lecia działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego „Doliwa” Rozdrażew. W turnieju udział wzięły następujące zespoły:

- Oldboje „ORKAN” Rozdrażew,

- UKS „DOLIWA” Rozdrażew,

- LZS Rozdrażew,

- MKS Rozdrażew.

Turniej został otwarty przez PREZESA KLUBU pana Krzysztofa Brodę, który w ciepłych słowach podziękował przybyłym zespołom za chęć udziału w turnieju oraz życzył im zwycięstwa i udanej zabawy podczas całej rywalizacji sportowej.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2 x 12 minut. Mecze sędziowali sędziowie związkowi z Ostrowa Wielkopolskiego: pan Michał Jakubek i pan Marcin Piekarski. Obsługę medyczną zapewnił pan Paweł Piwowar.

W czasie zawodów rozegrano sześć spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie, przeplatanych ciekawymi akcjami                     i niesamowitymi paradami bramkarskimi. Zgromadzona publiczność bardzo żywiołowo dopingowała swoich ulubieńców stosując zorganizowany i kulturalny doping.

Po rozegraniu wszystkich spotkań każdy zespół został uhonorowany pucharem, pamiątkowym dyplomem, zespoły, które zajęły miejsca I – III otrzymały także medale. Wręczono nagrody indywidualne w postaci szklanych trofeów dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza.

Nagrody indywidulane otrzymali:

- najlepszy zawodnik turnieju – Arkadiusz Biernacki – LZS Rozdrażew,

- najlepszy strzelec turnieju – Waldemar Filipiak – Oldboje „Orkan” Rozdrażew,

- najlepszy bramkarz turnieju – Mateusz Filipiak – LZS Rozdrażew.

Wręczenia nagród dokonał pan Janusz Chmielarz, członek Zarządu UKS „Doliwa” Rozdrażew.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju i wyniki poszczególnych spotkań

 

TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ Z OKAZJI 13-LECIA DZIAŁALNOŚCI UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO „DOLIWA” ROZDRAŻEW

ROZDRAŻEW, 07.04.2019


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU:

1. UKS „DOLIWA” Rozdrażew

2. Oldboje „ORKAN” Rozdrażew

3. LZS Rozdrażew

4. MKS Rozdrażew


 
© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting